Компанія «Соловій Транс» надає логістичні послуги з перевезення різних груп товарів з країн Європи, Азії в країни СНД а також у зворотньому напрямку.

Відділ складається з кваліфікованих спеціалістів у сфері перевезень і у оформленні митних документів.

Кваліфікований підхід спеціалістів надає швидке вирішення поставлених завдань та професійного підходу до кожного клієнта.

Індивідуальний підхід до кожної сторони (як замовника так і перевізника) забезпечує чіткоспрямовану роботу на основі репутації нашого підприємства. Компанія при наданні тих чи інших послуг бере на себе повну відповідальність за доставку вантажу та поставку транспорту в обумовлені терміни.

Також компанія надає транспортно-екпедиційні послуги з перевезення зернопродуктів на території України, використовуючи напівпричепи BODEX об'ємом 65 м.куб.

Основні поставлені завдання для підприємства - бездоганне виконання роботи, напрацювання клієнтської бази з повним виконанням усіх задач.

Перевезення вантажів для нас - це основа нашого бізнесу,  в якому ми пропонуємо клієнтам свої пропозиції які дозволяють здешевити доставку вантажу. Відправити запит